Gulliver’in Gezileri Filmi indir (Tek Link) 3D

Gulliver’in Gezileri
Jonathan Swift in romanı olan Gulliver’in Gezileri okuduğum ilk romandı. Romanda Gulliver gezmeyi seven bir adamdır ve birçok ilginç yeri gezmiştir. Cüceler arasında dev gibi kalmış, Devler arasında cüce gibi kalmış,Uçan adalar görmüş ve Kanatlı Atlar görmüştür.

Gulliver’in Gezilerini film olarak indirdiğinizde de bu konuları göreceksiniz. Gerçekten çok eğlenceli bir romandır. Film 3d olarak çekilmiştir dilerseniz üç boyutlu olarak da izleyebilirsiniz. Filmde Gulliver’i Jack Black canlandıracak.
Bu filmi Duckload aracılığı ile Premium hızında Tek Link İndirebilirsiniz.

DuckLoad.com - Gullivers.Travels.2010.R5.LinE.XviD.AC3-BDK.avi

Gulliver’in Gezileri: Gullivers Travels 2010 R5 LinE XviD AC3 (TeK LiNK) Full Rapidshare Hotfile Tek Link No Rapid Torrent, Gulliver’in Gezileri: Gullivers Travels 2010 R5 LinE XviD AC3 (TeK LiNK) Free Bedava Yeni Full indir, Gulliver’in Gezileri: Gullivers Travels 2010 R5 LinE XviD AC3 (TeK LiNK) Son Surum Serial Keygen Altyazi Full Download indir Yukle Tam indir, Gulliver’in Gezileri: Gullivers Travels 2010 R5 LinE XviD AC3 (TeK LiNK) Yeni Surum TeK LiNK Full Download Yeni Son Bolum TeK LiNk indir, Gulliver’in Gezileri: Gullivers Travels 2010 R5 LinE XviD AC3 (TeK LiNK) 2010 Full Tek Link izle Seyret indir
Gulliver’in Gezileri Filmi

0 yorum:

Yorum Gönder